Masz już biurko z regulacją wysokości? Wspaniale! Jak często korzystasz z opcji wstawania? Porozmawiajmy poważnie.

 

Wyposażenie domu czy biura w biurko z regulacją wysokości to bardzo istotny krok do zachowania prawidłowej sylwetki i dobrego samopoczucia w i po pracy. Jeszcze ważniejsze jest jednak używanie mechanizmu regulacji wysokości blatu. Biurko z regulacją wysokości można zaprogramować tak, aby automatycznie, samoczynnie zmuszało nas do zmiany pozycji. Kiedy może być to przydatne?

 

1. Lubisz stać

Jeśli w trakcie pracy lubisz stać - bo prowadzisz dużo rozmów telefonicznych i Twój głos brzmi lepiej, czy bolą Cię plecy od długotrwałego siedzenia - to idealne rozwiązanie. Biurko możesz podnieść dotykając panel zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę. Dodatkowo nie musisz się garbić, aby oprzeć łokcie, bo możesz dostosować je do pożądanej wysokości. Jeśli raz zapamiętasz idealne dla siebie ustawienia, np. Zapisując je w aplikacji - będziesz mógł w prosty sposób podnieść biurko na dokładnie tę wysokość. 

2. Lubisz siedzieć

Większość pracowników biurowych pomimo posiadanie biurka z regulowaną wysokością nie korzysta z tej możliwości regularnie. Warto wtedy zastosować prostą sztuczkę i ustawić automatyczną regulację do pożądanej wysokości w odstępach czasowych. Biurko może podnosić się np. Na 5 minut w ciągu każdej godziny. Dzięki temu Ty pamiętasz aby wstać, możesz równocześnie pracować, gdyż mechanizm jest tak cichy, że nie wpływa na jakość rozmów telefonicznych czy skupienie. 

3. Porozmawiajmy

Jeśli w pracy współpracownicy często wpadają do Ciebie z pytaniami - będzie wygodniej rozmawiać, jeśli obie osoby będą stać. Wykorzystuj możliwości biurka - pokazywanie skomplikowanych wykresów osobie, która nachyla się nad naszymi plecami nie jest najfajniejszą rzeczą. Bardziej elegancko, czy zwyczajnie bardziej przyjacielsko zostaniecie odebrani, jeśli skorzystacie z regulacji wysokości blatu. Możecie rozmawiać na jednym poziomie, wygodnie pokazać swój ekran komputera osobie, która chce skorzystać z Twojej rady.

4. Dla dorosłego i dla dziecka

Masz ograniczoną przestrzeń w mieszkaniu i z uwagi na dzieci pracujesz przy kuchennym stole? Biurko z regulacją wysokości jest rozwiązaniem tej sytuacji. Przez szeroki zakres regulacji wysokości biurko może służyć Tobie i dziecku. Sterowanie wysokością jest na tyle proste i bezpieczne, że kilkulatek swobodnie sobie z tym poradzi. A jeśli nawet, pomimo wodoodporności blatu, zostanie on przez kogoś zniszczony - nie martw się! Nie musisz kupować nowego biurka. Zamów u nas sam blat - jednak jesteśmy pewni, że zanim to nastąpi miną długie lata. Pamiętaj jednak o tej możliwości, bo kupując u nas - otrzymujesz produkt europejski najwyższej jakości.

5. Przydatne na imprezie rodzinnej

Już ostatni punkt w tym artykule - jeśli zdarza Ci się robić imprezy dla większej liczby gości, a stół w kuchni mieści co najwyżej cztery osoby - nic trudnego! Wykorzystaj … biurko z podnoszonym i opuszczanym elektrycznie blatem. W łatwy sposób dopasujesz wysokość biurka dla wysokości posiadanego stołu i zyskasz dodatkowe miejsca. Zbyt piękne aby było prawdziwe? Nie u nas. Nasze biurko może nawet zastąpić Twój kuchenny stół, a wyobraź sobie przyjęcia z przekąskami na stojąco - kiedy masz dwa barowe stoły - i zdziwienie gości, kiedy prosisz, aby usiedli przy stole, bo za chwilę podasz pyszną zupę. 

 

Mamy nadzieję, że widzisz teraz, że regulowane biurka mają szereg zastosowań. Sprawdź te możliwości i daj znać, jak zmieniły Twoje życie 

5 powodów, żeby posiadać biurko z regulacją wysokości DeskDesign.pl

28 lipca 2020