Biurka produkowane przez polską firmę, korzystające z siłowników produkowanych w Unii Europejskiej, które dostarczamy do klienta, montujemy i przeprowadzamy szkolenie z najbardziej ergonomicznych sposobów pracy przy biurku z regulowanym blatem.
Biurko z regulacją wysokości z siłownikiem elektrycznym, sterowane pilotem lub aplikacją. Wyprodukowane w EU.

Biurka z elektryczną regulacją wysokości Kori DeskDesign.pl

 

 

Skąd pochodzą produkty DeskDesign.pl?

 

Jesteśmy Polską firmą, która zajmuje się tworzeniem biurek z regulowaną wysokością.

Blaty produkowane są w Polsce, siłowniki produkowane są w Danii (EU).

 

Misja

 

  1. Poprawa komfortu pracy i życia ludzi.

  2. Ułatwienie osobom z ograniczoną mobilnością pracy, nauki i rozrywki.

  3. Zmniejszenie ilości odpadów przez dostarczanie rozwiązania, które rośnie razem z dzieckiem i zostaje na lata.

 

Cele 2020

 

  1. Zainicjowanie procesu zmiany w procesie projektowania przestrzeni - chcemy, aby każda placówka publiczna, jak urzędu, szpitale, biblioteka, uczelnie posiadały minimum jedno biurko z regulowaną wysokością blatu, dla zapewnienia godności pracy, nauki, wypełniania dokumentów czy spożywania posiłków dla osób, które ze względu na poruszanie się wózkiem inwalidzkim lub zaawansowane choroby ograniczające mobilność nie mogą korzystać ze zwykłych biurek i stołów.

  2. Uświadomienie społeczeństwu, że biurko z regulacją wysokości nie jest tylko wymysłem biurowym, ale zaawansowaną pomocą do wykorzystania w domu, warsztacie czy gdziekolwiek, gdzie człowiek jest zmuszony do przyjmowania jednej pozycji przez długi okres czasu.

 

Wizja

 

Nasza firma dąży do miana największego polskiego producenta biurek z regulacją wysokości.

 

Aktywnie współtworzymy polską naukę i opracowanie zasilania, które zachowa mechanizm podnoszenia i opuszczania biurka, ale nie będzie wymagało podłączenia do prądu. Kiedy? Nie wiemy, ale 2022 brzmi dobrze ;)

 

Aktywnie współtworzymy polską naukę i opracowanie zasilania, które zachowa mechanizm podnoszenia i opuszczania biurka, ale nie będzie wymagało podłączenia do prądu. Kiedy? Nie wiemy, ale 2022 będzie nasz ;)

 

Biurko z elektryczną regulacją wysokości - skąd pomysł?

 

Pomysł narodził się w trakcie wizyty w restauracji, gdzie koleżanka kreatorki marki nie była w stanie komfortowo korzystać ze stołu, ze względu na ograniczoną mobilność oraz stały blat. Idea wprowadzenia na rynek produktu takiego, jak biurko z regulacją wysokości, które pozwoliłby na szybkie regulowanie wysokości blatu kiełkowała prawie dwa lata. 

 

W tym czasie pozyskaliśmy współpracę z jednym z najlepszych na świecie producentów siłowników, który pochodzi z Danii. Przez ponad pół roku testowaliśmy siłowniki pod każdym kątem, aby mieć pewność, że dostarczamy klientom bezpieczny, niezawodny produkt, który jest łatwy w obsłudze.

 

Biurko z regulacją wysokości jest na polskim rynku nowością, chociaż jest już wielu importerów chińskich biurek. To co nas wyróżnia, to możliwość dowolnej personalizacji produktu. Dzięki naszemu wszechstronnemu doświadczeniu i wiedzy - jesteśmy w stanie dostarczyć każdy blat, nawet najbardziej artystyczny. 

 

Jeśli chciałbyś blat wykonany z materiału, którego nie wymieniamy w naszej ofercie na stronie www.deskdesign.pl - zadzwoń lub napisz e-mail. Nie ma rzeczy niemożliwych, są ewentualnie te, które zajmą nam trochę więcej czasu.

 

 

 

DEKLARACJE

OFERTA BIUREK