Biurko sit&stand czyli z przeznaczeniem do pracy stojąco - siedzącej marki DeskDesign.pl jest produktów wytwarzanym na terenie Unii Europejskiej:

  • siłowniki pochodzą z Danii, 

  • blaty robione są w Polsce.

Nasze biurka posiadają dwa silniki o mocy zależnej od rodzaju zastosowanych kolumn, są to odpowiednio dla kolumny dwustopniowej 800N i dla trójstopniowej 1200N.

 

Jak działają kolumny podnoszące?

Stosowane przez nas kolumny to urządzenia elektryczne, które zamieniają ruch obrotowy niskonapięciowego silnika prądu stałego na ruch liniowy. Obserwujemy ten ruch jako obniżanie i podnoszenie blatu. 

 

Waga całego biurka wynosi, zależnie od zastosowanych kolumn i blatu - do 40 kg. 

Przy standardowych stopach i nóżkach - biurko może zostać umieszczone na powierzchni twardej jak podłogi żywiczne, betonowe, gresy, kamień oraz wykładzinie, dywanie. Zastosowana szerokość stopy zapobiega chwianiu się biurka. 

 

Blat może zostać wykonany na życzenie klienta w dowolnym rozmiarze, który pozwoli po wykonaniu obliczeń technicznych, na zachowanie stabilności, w dowolnym materiale.

 

Ze względu na konieczność podłączenia do prądu celem korzystania z funkcji podnoszenia i opuszczania biurka, wykorzystuje ono technologię nazwaną Zero i zużywa 0,1W.

Zaleca się aby biurko było ustawione w suchym pomieszczeniu zadaszonym, o temperaturze mieszczącej się w zakresie 10 do 40 stopni Celsjusza. 

Wysoka wilgotność może poza uszkodzeniem elektryki wpływać negatywnie także na elementy metalowe oraz blat - powodując relację właściwe dla materiału, z którego jest wykonany.

 

W budynkach o przestarzałej instalacji zaleca się stosowanie do podłączeniu biurka regulowanego elektrycznie listwy chroniącej przed tzw. przepięciem.

 

Pilot umieszczony pod blatem nie powinien być narażony na kontakt z wodą.

 

Pilot wyposażony w technologię Bluetooth wymaga do sterowania regulacją wysokości podłączenia biurka do prądu oraz uruchomienia modułu Bluetooth w telefonie. Po wykryciu pilota, można połączyć się z urządzaniem oraz pobrać właściwą aplikację, dostępną na iOD oraz Android.

Umożliwi to precyzyjne sterowanie wysokością biurka co jeden centymetr  oraz zapamiętanie minimum dwóch ulubionych pozycji użytkownika. 

 

W celu podwyższenia biurka lub obniżenia go należy przytrzymać adekwatną strzałkę lub przycisk znajdujący się obok zapamiętanej wysokości.

 

Wysokość blatu kontrolować można także pilotem - poprzez wykonanie czynności właściwej technologii pilota, tj. wciśnięcie i przytrzymanie przycisku, uniesienie całego panelu, dotknięcie panelu.

 

Użytkowanie produktu

20 stycznia 2020